ČESKÁ TŘEBOVÁ – Krajský fotbalový přebor měl o víkendu na programu 4. kolo. Na stadion Pod Jelenicí přijelo Hlinsko. Mírným favoritem střetnutí byli domácí hráči, kteří však po prvním poločase museli dohánět jednogólové manko.

Úvod druhého dějství zápasu patřil domácím. Ti se však vyrovnání na 2:2 dočkali až v 63. minutě, kdy Oldřich Ezr prokázal důraz před brankou.

Další průběh utkání nabídl především šance České Třebové. Tu pravděpodobně největší, která přišla v 79. minutě, ale střídajícímu Ruferovi zmařil brankář hostí Jindřichovský.

Když se ani na jedné straně neujaly další pokusy, bylo jasné, že rozhodnout musí penalty. Zatímco hosté neproměnili hned první střelu série, domácí fotbalisté byli stoprocentní. Připsali si tak bonusový bod do tabulky. Česká Třebová zvítězila 3:2 po penaltovém rozstřelu a před pátým kolem je na 4. místě.