ČESKÁ TŘEBOVÁ – Ve 29. kole divizní soutěže se fotbalisté České Třebové utkali s týmem FK Pěnčín-Turnov. Naděje domácích na bodový zisk začala pohasínat v 50. minutě. Hosté totiž hned z první nebezpečné akce druhého poločasu otevřeli skóre. Brankou jejich útočný výpad završil Pavel Bernát. O minutu později mohli domácí vyrovnat. Náglovu povedenou ránu z přímého volného kopu ale brankář Hyka za svá záda nepustil. V síti neskončili ani další šance českotřebovských fotbalistů. Po pětašedesáti minutách navíc domácí opět inkasovali. Hostující Dominik Šulc se nerozpakoval a pohotovou střelou ze střední vzdálenosti zvýšil náskok svého týmu na dva góly. V 67.  minutě se autor druhého gólu utkání mohl mezi střelce zapsat znovu. Svůj povedený průnik však nezakončil přesně. Když se neujaly ani pokusy domácích, bylo jasné, že Pěnčín-Turnov si za vítězství 2:0 odveze všechny 3 body. Další porážka domácích stvrdila jejich sestup z divize. Se soutěží se tým z města železničářů loučí po jedné sezóně. Před závěrečným 30. kolem je jasné, že Česká Třebová skončí v tabulce předposlední.