ČESKÁ TŘEBOVÁ – Basketbalisté České Třebové se v tělocvičně Na Skalce utkali s hráči Týniště nad Orlicí. Po dvou čtvrtinách vedli domácí s více jak dvacetibodovým náskokem. Domácí nastoupili v červených dresech a hosté v černých. Po první čtvrtině vedli basketbalisté České Třebové poměrem 23:14. „Ze začátku jsme byli takoví nervózní, hrajeme vlastně druhé domácí utkání, ale ke konci jsme začali hrát na rychlé protiútoky,” řekl Milan Stehura, hráč SKB Česká Třebová. „První čtvrtina se nám ze začátku vůbec nepovedla, jako v každém zápasu, protože se nescházíme vůbec na tréninzích, jsme nesehraní, pořád ta střelba je hrozná,” pověděl Jakub Hofírek, hráč SK Týniště nad Orlicí. V první čtvrtině dali domácí 12 košů, z toho dva tříbodové a sedm dvoubodových. Hosté střelili 10 košů, z nich ani jeden nebyl z tříbodové vzdálenosti. Ve druhé čtvrtině si udrželi vedení hráči České Třebové poměrem 55:31. Domácí se mohli pochlubit 16 koši. Z toho 12 bylo za dva body a dva byly tříbodové. Týniště opět nestřelilo ani jeden koš za tři body. Podařilo se jim hodit tři dvoubodové koše a 11 za jediný bod. Třetí čtvrtina skončila opět vedením domácích hráčů 72:45 a celé utkání skončilo 110:61. Česká Třebová tak zvítězila o necelých 50 bodů.