LANŠKROUN – V rámci 20. ročníku fotbalového turnaje “McDonald´s Cup” byla vyhlášena soutěž o nejoblíbenější tým “Srdcem spolu!”. V té zabodovali žáci ze ZŠ Smetanova Lanškroun, kteří vyhráli první a druhé místo!

Zástupci organizačního týmu turnaje předali v tělocvičně dvě hlavní ceny. Za druhé místo v soutěži získal tým “Smetaňáčci” odměnu v podobě letního fotbalového kempu. Mladí fotbalisté z druhé a třetí třídy tak v červenci vyrazí na týdenní pobyt do Darovanského Dvora, kde se budou zdokonalovat ve fotbalových dovednostech. První místo získal tým čtvrťáků a páťáků “Smetanka starší”. Těm bylo do soutěže zasláno 1046 vzkazů. Díky nim pojedou 18. června do Polska na Mistrovství Evropy UEFA EURO hráčů do 21 let. Podívají se na utkání Česko – Německo a navíc doprovodí českou reprezentaci na trávník.