Fotbal, Video — 11.4.2017 v 18.31

O VÝSLEDKU FOTBALOVÉHO UTKÁNÍ ROZHODL DOMÁCÍ LUKÁŠ SEJKORA

ČESKÁ TŘEBOVÁ – Na českotřebovském fotbalovém stadionu Pod Jelenicí hostili šestí domácí lídra tabulky krajského přeboru ze Slatiňan. V prvním poločase skórovaly oba týmy. Do toho druhého vstoupily za stavu 1:1.

Po úvodním výkopu do druhého poločasu, kterého se ujali domácí se do první větší akce dostali hráči ze Slatiňan. Ta skončila rohem, který vyšel na prázdno. Kýžený gól domácím nepřinesla ani standartní situace. Hašek bránu těsně minul. Zanedlouho byli blízko gólu slatiňanští. Na centr ale brankář včas zareagoval a míč chytil. Domácím se podařilo skórovat v 68. minutě. Navýšili tak na 2:1.“Ten míč šel trošičku šťastně, že se jakoby dostal k nám a brankář byl na půli cesty takže toho využil náš mladičkej Sejkora, kterej to skvěle uklidil,” popsal situaci trenér domácích Petr Pražák. Po faulu na Zahálku, který potřeboval ošetřit, pokračovali českotřebovští v deseti. Dočasnou přesilovou hru se hostům nepodařilo využít. Třináct minut před koncem vhazoval do vápna hostující Kopecký. Jeho spoluhráč však hlavou minul. Nadějná příležitost, do které se dostal domácí Hašek po přihrávce Grepla rovněž nevyšla. Hašek bránu minul a navíc se podle sudího nacházel v ofsajdu. V nastaveném čase měli Slatiňany šanci vyrovnat. Skóre ani tentokrát nezměnili. Českotřebovští tak porazili vedoucí tým průběžné tabulky. Vyhráli 2:1. Další utkání odehrají patnáctého dubna v Žamberku.