Fotbal, Video — 18.4.2017 v 18.30

DIVÁCI VIDĚLI PŘI DERBY MEZI JISKROU A LETOHRADEM HNED ČTYŘI GÓLY

ÚSTÍ NAD ORLICÍ – Fotbalovému derby mezi první Jiskrou a šestým Letohradem přihlíželo na stadionu v Ústí nad Orlicí 450 diváků. Ti v první polovině viděli hned tři góly. Autory dvou z nich byli domácí, jeden vstřelili hosté.

Úvodního výkopu do druhého poločasu se ujali Letohradští. Do první šance se dostali domácí už ve 47. minutě. Opinova střela ale skončila v rukách brankáře. Hostující Procházka se snažil vyrovnat o šest minut později. Míč ale odvrátil orlickoústecký Strnad hlavou nad bránu. Vzápětí tam letěla také střela letohradského Čady. V 62. minutě odměnil rozhodčí žlutou kartou domácího Faltu a o chvíli později i jeho kolegu Strnada. Velmi slibně vyhlížela přihrávka orlickoústeckého Vaňouse na Opinu. Jeho střelu ale gólman zlikvidoval. Po faulu dostal žlutou kartu také hostující Procházka. Protlačit míč do brány se podařilo až v 79. minutě domácímu Strnadovi po Vaňousově přihrávce. Oba týmy po celý poločas dobře bránily. Gólových příležitostí tak bylo pomálu. Naposledy se pokusil zvrátit stav utkání Konečný z Letohradu. Mířil ale příliš vysoko.

Ve 21. kole fotbalové Divize C zvítězila Jiskra 3:1. Další utkání sehraje ve středu 19. dubna na hřišti sportovního sdružení Ostrá.