ČESKÁ TŘEBOVÁ – Hned dvěma zápasy na domácí půdě pokračovala pro svěřence hrajícího trenéra Michala Broulíka 1. Národní hokejbalová liga. V prvním utkání poměřila Lokomotiva síly s týmem Olymp Jindřichův Hradec. Jihočeši vedli po první třetině 1:0.

Prostřední část duelu zahájili aktivněji domácí. Několik závarů před brankou soupeře však gólovou radostí nevyvrcholilo. Skórovat se nepodařilo ani hostujícímu celku, přestože šance měl. Když už se zdálo, že ve druhé třetině branka nepadne, udeřili domácí. Dvaačtyřicet vteřin před sirénou zužitkoval Tomáš Sláma přesilovou hru. Asistence si připsali Válek a Dobrovský.

Nakonec však Lokomotiva s lídrem tabulky prohrála 2:5 a nevyšel jí ani zápas proti Opavě, která v České Třebové zvítězila 8:1.