ČESKÁ TŘEBOVÁ – Posledním závodem vyvrcholil “Pekelný kilometr 2015”. Jako již tradičně se závěrečný díl běžeckého seriálu uskutečnil po setmění. Koncovka 8. ročníku měla i další zvláštnost – závod byl součástí Českého poháru v běhu do vrchu. Na trať tak vyběhli jak pravidelní, tak noví účastníci. Ve všech kategoriích jich bylo dohromady 133. Pátý výběh do sjezdovky zvládl nejlépe Filip Záveský. Reprezentant Iscarexu Česká Třebová zdolal “pekelný kilometr” za 5 minut a 1 sekundu. Druhý doběhl Petr Macháček hájící barvy Sport Bártu Ústí nad Orlicí. Tímto výsledkem si pojistil titul absolutního vítěze celé série. Tohoto triumfu dosáhl jako závodník z kategorie “muži B”. Nejrychlejší ženou závodu se stala Michaela Stránská, která doběhla na vrchol sjezdovky za 5 minut a 51 vteřin. Juniorka běhající za Iscarex Česká Třebová se tak stala absolutní vítězkou ženské části “Pekelného kilometru 2015”.