ČESKÁ TŘEBOVÁ – Úvodními zápasy byla rozehrána nová sezóna 1. národní hokejbalové ligy mužů. Lokomotiva Česká Třebová na svém hřišti přivítala Suchdol nad Lužnicí. Po dvou třetinách měli k vítězství lépe nakročeno domácí, kteří vedli 3:2 a aktivněji zahájili také závěrečnou část hry. Několik střeleckých pokusů směrem k brance Lokomotivy ale vyslali i hosté. Jejich tlak mohl vyvrcholit při přesilových hrách. Suchdolští je však nedokázali využít, k čemuž přispěly i zákroky domácího brankáře Radka Ehrenbergera. Přibližně dvě a půl minuty před koncem zápasu si hosté vzali oddechový čas. Místo závěrečného náporu suchdolského celku ale přišel čtvrtý gól Lokomotivy. O trefu do odkryté branky se postaral Matěj Švec. Česká Třebová porazila Suchdol 4:2. V dalším utkání se ale Lokomotivě tolik nedařilo a podlehla Jihlavě 1:6.