ČESKÁ TŘEBOVÁ – Druhým kolem pokračoval fotbalový krajský přebor. Česká Třebová na svém hřišti přivítala FK Pardubice “B”. Hosté byli favoritem střetnutí a tuto roli potvrdili již v první půli, kdy se ujali dvoubrankového vedení. Třetí branky se pardubická rezerva dočkala v 50. minutě, kdy Martin Klátil přehodil brankáře Hotmara. V 65. minutě ale mohli domácí alespoň snížit. Na Zahálkův centr z rohového kopu si naskočil nikým nehlídaný Hašek, avšak jeho hlavička mířila pouze do břevna. V 70. minutě se branková konstrukce otřásla znovu. Abt si sice našel pozici za obranou hostí, ale bohužel pro domácí trefil opět jen břevno. Konečnou podobu dal výsledku v 71. minutě pardubický Patrik Valenta, který potrestal srážku domácích obránců. V 82. minutě mohl skóre upravit hostující Buš, ale domácí obránci jeho střelu za brankovou čáru nepustili. I přesto Česká Třebová s pardubickým “béčkem” prohrála rozdílem třídy 0:4, po poločasu 0:2.