ČESKÁ TŘEBOVÁ – Hokejbalisté Lokomotivy se v nadstavbové části 1. ligy utkali se soupeřem z Hradce Králové. Po první třetině vedli hosté 1:0 a ve druhé třetině svůj náskok navýšili nejprve brankou Hajníka, jemuž asistovali Hudeček a Kania. Domácí se pokusili odpovědět několika pokusy, ale udeřilo znovu na druhé straně. Kania s Malíkem zahájili akci, kterou úspěšně dokončil Hudeček. Hosté zvýšili na 3:0 a využili přesilovku 5 proti 4. Kania a Malík připravili i čtvrtý gól. Tvrdou střelou se o něj postaral Jedlička, čímž královéhradečtí opět potrestali vyloučení domácích. Před koncem 2. třetiny vyslal Hudeček do protiútoku Pazourka a ten zvýšil na 5:0. Šestý gól přidal ve třetí třetině Kania, jemuž asistovali Hudeček a Hajník. Domácí dosáhli čestného úspěchu poté, co Hynek přihrál Voleskému a jeho střela skončila za zády brankáře. Skóre uzavřel Válek, který využil přesilovou hru a asistencí Kvasničky s Rybkou. TJ Lokomotiva Česká Třebová podlehla týmu HBC Hradec Králové 1988 “B” 2:6. České Třebové nevyšel ani další zápas, když prohrála s Karvinou 2:5.