ČESKÁ TŘEBOVÁ – První šanci odloženého divizního derby měli ve 13. minutě domácí fotbalisté. Nespěšný ale Ptáčkův pas za obranu nezužitkoval. V 19. minutě se míč octnul v síti, branka orlickoústecké Jiskry však pro ofsajdové postavení střelce Součka neplatila. Další výraznější příležitosti první poločas nenabídl. Gólem neskončila ani situace z dvaačtyřicáté minuty, kdy vyběhnuvší brankář Bárta včas zakročil proti tvůrci hry hostí Vaňousovi. V 70. minutě domácí vystřídali. Přibližně minutu po svém příchodu na hřiště mohl Borek skórovat. Brankář orlickoústeckých Krátký ale jeho střelu za svá záda nepustil a hrálo se tedy stále bez branek. V 86. minutě hosté využili “závar”, který vznikl po jejich standardní situaci, a brankou Marka Coufala se ujali vedení. Domácím se již vyrovnat nepodařilo. Česká Třebová tak podlehla Ústí nad Orlicí 0:1, po poločasu 0:0.