ČESKÁ TŘEBOVÁ – Trochu netradičně se volejbaloví kadeti Sokola II představili v tělocvičně „Na Skále“. Soupeřem jim v rámci dalšího kola „Extraligy“ byl tým VSC Zlín. V první sadě hosté vedli, náskok si nenechali vzít a vyhráli 25:19. Úvod druhého setu patřil domácím. Hosté se však nenechali zlomit a dotahovali. Českotřebovští nakonec tlak neustáli. Zlín stav zvrátil a na konci sady se jeho hráči mohli radovat z vítězství 25:20 a průběžného vedení 2:0. Třetí set byl zároveň závěrečnou částí hry. Reprezentanti domácího celku sice bojovali, ale na zlom nepříznivého výsledku to nestačilo. Hosté si průběh sady pohlídali a získali ji v poměru 25:18, čímž korunovali konečné vítězství 3:0 na sety. V dalších střetnutích soutěže, která se hraje turnajovým systémem, si českotřebovští volejbaloví kadeti připsali na domácím hřišti jednu porážku a dvě vítězství.