ÚSTÍ NAD ORLICÍ – Ve 3. kole divizní soutěže skupiny C se střetla mužstva Jiskra Ústí nad Orlicí a Sokol Jablonec nad Jizerou. Zatímco domácí měli na kontě 6 bodů za 2 vítězství, hosté posbírali body 2 za 2 remízy. Po první půli vzájemného duelu se lépe vedlo domácím.

Do druhého dějství vstupovala obě mužstva za stavu 2:0 pro domácí Jiskru hrající v bíločerném. Ta se ihned ujala iniciativy. Nic nevzdávali ani modrobílí hosté. Ve 48. minutě dopravili míč do sítě, ale branka nebyla po faulu na domácího brankáře Křivku uznána. Z následné akce udeřilo na druhé straně. Smejkal si připravil střeleckou pozici a zvýšil na 3:0. V 57. minutě se domácí prosadili znovu. Grepl skóroval z těžkého úhlu poté, co mu míč předložil Ráb. V 72. minutě pocítili gólovou radost hosté. René Paldus si srovnal míč na levačku a snížil na rozdíl tří branek.

Kapitán domácích Vaňous mohl bleskově odpovědět, ale gólman Farský jeho střelu lapil. V 75. minutě pláchl obraně Jiskry Nermin Crnkic a zadělal na drama. I přes několik slibných příležitostí další gól nepadl. Domácí svého soupeře z Jablonce nad Jizerou přehráli konečným výsledkem 4:2. Jiskra zvítězila potřetí v řadě a v tabulce jí patří 2. místo.