ČESKÁ TŘEBOVÁ – Na stadionu Pod Jelenicí se hrála dohrávka odloženého zápasu 17. kola krajského přeboru. Fotbalový klub Česká Třebová hostil Slovan Moravská Třebová. Před vzájemným soubojem bylo domácí mužstvo v tabulce osmé, hosté šestnáctí.

Druhý poločas začal za stavu 1:1, když se ještě v první půli trefili domácí Borek a hostující Kučerňák. V dalším průběhu zápasu převzali iniciativu domácí hráči. Aktivita se jim vyplatila. V 58. minutě zatáhl míč Pešek a v pokutovém území našel Miloše Čikla. Levý záložník modrobílých zamířil přesně. Další gólový efekt se nedostavil ani po dvou šancích střídajícího Pachla, který nahradil právě Čikla. Porážku hostí neodvrátil Vančura. Česká Třebová porazila Moravskou Třebovou 2:1, po poločasu 1:1, a připsala si první jarní vítězství.