ČESKÁ TŘEBOVÁ – Program 4. kola druhé části Krajské hokejové ligy nabídl souboj mezi týmy TJ Loko Česká Třebová a TJ Lanškroun. Domácí se ujali vedení brankou Musila, na kterou v závěru druhé třetiny odpověděl Pilavka. Rozhodnutí tak přinesla až třetí třetina.

V té byli efektivnější hosté. Akci Kociána s Fischerem gólově dokončil ve 44. minutě Ondřej Šula. Důraz hrajícího trenéra přinesl Lanškrounu vedení 2:1. Další úder přišel o dvě minuty později, kdy chybu v domácí rozehrávce využil po Fischerově asistenci David Kocián. V rozmezí od 47. do 55. minuty měla Lokomotiva celkem třikrát výhodu přesilové hry.

Domácí hráči ale početní převahu využít nedokázali. Gólovou radost tak přinesla až poslední minuta. Po skrumáži a Poskočilově asistenci dotlačil kotouč do sítě Michal Šedivý. Na další výsledkový zvrat však již bylo pozdě. Po třetinách 1:0, 0:1 a 1:2 tak v duelu, který sledovalo 353 diváků, zvítězilo mužstvo TJ Lanškroun konečným skóre 2:3.